Ma Zsófia napja van. Holnap Diána napja lesz.
2014. szeptember. 17, szerda
BukiMix
    Kiemelt Írások
    Idõjárás
Hőmérséklet
Felhőkép
Szélkép
    Partnereink
HorgászVideók Receptfüzet
Búzásvölgyi tó
    Látogatók
Ma
2104
oldalt tekintettek meg.

Összesen
5434658
találatot kaptunk az oldal indítása óta: 2006. Szeptember

Névtelen látogató vagy. Ingyenesen regisztrálhatsz itt!
    Google linkek
Tetszik a weboldal?

BukiMIX Fórumok

Tartalomjegyzék | Segítség | Keresés | Csoportok | Profil | Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Pontos idő: 2014. Szeptember 17. Szerda, 20:35
Tartalomjegyzék
Megválaszolatlan üzenetek megtekintése
Information Etetőanyagokról vélemények, tapasztalatok.

Új téma nyitása Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék » Bukimix tesztelés...  Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3  Következő 
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
SzerzőÜzenet
humer
Kishal
Kishal

Hozzászólás témája: kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egyéb elfoglaltságaim miatt kissé elhanyagoltam az oldalt, ( a fiam azért olvasgatta) de örülök, hogy kezd beindulni.

Kérdésem lenne a pelletekkel kapcsolatban, hogy van-e jelentősége az ízesítés megválasztásának az évszakoknak megfelelően? Valahol azt hallottam, hogy tavasszal inkább az édesebb, gyümölcsösebb nyáron a "büdösebb" halas, tigrismogyorós ízesítéssel kell próbálkozni?

Tisztelettel:

humer
aki hümér lenne
HozzászólásElküldve:
2007. Június 25. Hétfő, 20:39
Top of PageFelhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldése
muzo
Csali
Csali

Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tragyuszkó írta:
A vegyes pelletről még egy gondolat. Utólag "esett le", hogy a jászkeszegek gyomortartalma azért volt narancssárga, mert ők is szelektálták a vegyes pelletet és kizárólag a narancsos ízlett nekik ! Az, hogy az íze vagy a színe tetszett nekik nem tudom de bizonyos, hogy ha ezután célzottan jászra fogok horgászni akkor nem a vegyes pelletet hanem a narancsost fogom bekeverni.

Üdv : Tragyuszkó

Szia!

Vigyázz, a jászkeszegek nagyon ravasz jószágok! Szerintem valójában a sárga és a piros pelleteket ették, ami a gyomrukban összekeveredve azt a látszatot keltette, mintha a narancssárga lenne a tuti Nagyon boldog

(Persze csak poénnak szántam ezt a bejegyzést, de akár még lehet is benne némi igazság)

Üdv.:

Muzo
HozzászólásElküldve:
2007. Június 27. Szerda, 8:08
humer
Kishal
Kishal

Hozzászólás témája: pellet? Hozzászólás az előzmény idézésével

Szasztok!

Légyszi, légyszi, Valaki válaszoljon, tényleg érdekel!!!!!!

Tisztelettel

humer
aki hümér lenne
HozzászólásElküldve:
2007. Június 29. Péntek, 22:01
BukiMIX
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás témája: Re: kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

humer írta:
Sziasztok!

Egyéb elfoglaltságaim miatt kissé elhanyagoltam az oldalt, ( a fiam azért olvasgatta) de örülök, hogy kezd beindulni.

Kérdésem lenne a pelletekkel kapcsolatban, hogy van-e jelentősége az ízesítés megválasztásának az évszakoknak megfelelően? Valahol azt hallottam, hogy tavasszal inkább az édesebb, gyümölcsösebb nyáron a "büdösebb" halas, tigrismogyorós ízesítéssel kell próbálkozni?

Tisztelettel:

humer
aki hümér lenne

Szia Hümér !
Véleményem szerint az évszakoknak megfelelő ízesítés fő szabálya, hogy nincs fő szabály.
A szaksajtóban olvashattunk valamiféle szabályokról, pl nyáron a büdös ízesítés a jó. Ennek hatására a büdös csali kerül horogra, stb.
Amit nem teszünk horogra, annak a csalinak esélye sincs, hogy halat fogjon. Az a jó, ha mindig van lehetőségünk változtatni, tehát több ízesítésű csalival, akár pellettel rendelkezünk.
üdv.: B. Győző
HozzászólásElküldve:
2007. Június 29. Péntek, 22:14
Top of PageFelhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
humer
Kishal
Kishal

Köszi!

Most legalább adott a választék lehet kísérletezni.

humer
HozzászólásElküldve:
2007. Július 1. Vasárnap, 8:27
Duba
Hal
Hal

Üdv. a portál népének! Szervusztok Buktáék! Mosoly

Konkrét kérdéssel fordulok hozzátok, remélem még időben.
Erőteljesen készülünk a hétvégi Haldorádó-Sporthorgász Feederbotos Kupára. Kiváncsi lettem volna a 25-i versenyetek tapasztalataira, de még nem leltem meg a beszámolót. Tudom Ti is elfoglaltak vagytok, de ha lenne rá időtök, szeretnék tanácsot kérni a viszonylag aktuális maconkai helyzetről. Mely etetőanyagok voltak sikeresebbek, melyik pelleteket húzták jobban a halak?
Előre is köszönöm!

duba aki barátaivalnagymegelégedésselhasználjaapelleteiteket
HozzászólásElküldve:
2008. Június 2. Hétfő, 19:46
Vaslovas
Csali
Csali

Üdv Győző !

Bár sok év kihagyás után újra kezdtem, hihetetlen fejlődésen ment keresztül a horgászat is...
Nemrég költöztem Áporkára (ráckevei Duna ág..)és szerencsémre a kert végében hódolhatok régi hobbimnak.

Az ottaniak javaslatára, kik azt mondták, hogy bójázzak be és rendszeres napi etetés meghozza a halakat....
Hát bizony nem mondhatom, hogy sikerrel járok, bár néha fogok 1-1 halat.
Próbáltam az etetést, erjesztett, jó büdös kukorica, búza keverékével, majd további más javaslatokra, megfőzve, aromásítva, de a halak valahogy elmaradnak, pedig a reggelitől a vacsoráig, mindent helybe kapok kedves páromtól.
Eddig azt mondták, hogy túl meleg a víz, most, hogy túl hideg !!!Mosoly
0,9-1,5 a víz mélységem, elég iszapos....
MIT TEGYEK, HOGY FOGJAK HALAT??????Mosoly)) (LEHETŐLEG RENDSZERESEN)

Rendeltem 1 csomagot a BukiMix termékekből, de nekem ez se hozott változást, bár nagyon megnyerő a termékskála, ill. a minőség és az illat-aroma!!

Kérdésem, hogyan miként etessem és mit, mikor mit használjak, hogy végre pontyokat, amurokat foghassak??
A víz él...hiszen sokszor csobbannak a halak, sok a rablás is, de valahogy mégse jön az a várt pillanat..

(felszereléseimet kicseréltem, korrekt kézségekre)
Általában fenekezek, de próbáltam úszózással is..Szomorú(

HOL A HIBA???

Más..

Sajnos rendszeresen járom az üzleteket, de nem lehet megtalálni, csak elvétve a termékeket!!
Az egyik ,"nagykerben" az volt a válasz, hogy a melegben szétdurrogtak.
(csak annyit válaszoltam, hogy ez természetes, ha nincs tartósító szer a termékekben)
Több kereskedésben kérdeztem, ahol találtam a termékből és ott is ahol nem, az volt a válasz, hogy pedig keresik és viszik a termékeket, sőt jók a visszajelzések, hiszen én is ezekkel a termékekkel próbálkozom csak kizárólag, de a Nagykereskedésekben nem igen van!
Én javasoltam nekik az internetet...de, hogy meg is teszik azt kétlem.
20 évet foglalkoztam állateledel piacon a gyártástól, az értékesítésen át a hálózat építésig.(nem is rossz eredményekkel)
De...miért nincs egy értékesítési hálózat, ahol az ország, akár Európa lefedettsége megoldott, mert bizony sok sporttársam igényét kielégítené és a termékek népszerűségét emelné..

Elnézést, hogy megint dolgoztam, de szívesen állok 1 olyan termékcsalád mellé ami megnyeri a tetszésemet:-)

Előre is köszönöm, ha valaki megtisztel válaszaival, hiszen az ember holtig tanul, főleg, ha akar is...

Tisztelettel,
egy nem kapitális, csúcsokat dönteni akaró, de halat fogni vágyó ember..

Cseresznyés Tibor
HozzászólásElküldve:
2008. Szeptember 22. Hétfő, 10:44
Top of PageFelhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
BukiMIX
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Kedves Tibor !
Nehéz és kockázatos távirányítással tanácsot adni annélkül, hogy ismerném a vizet. Ezért csak általánosságban szinte közhelyeket fogok írni, ami másoknak is tanulságos lehet.
Az első lépés általában ( amit mint olvastam írásodban megtetted) tájékozódni ( lehetőleg minél szélesebb körben)a helyi horgászoktól a horgászvíz sajátosságairól, mederviszonyairól, halfaunárol. Ha jól tudom, jelen esetben egy hatalmas vízfelületről van szó. Ilyen helyenszerintem a kereső horgászat lehet sikeresebb, tehát a pontytúrások megfigyelésével a pontyjáratok útjába etetésseel lehetünk sikeresek. Az amúrokat és pontyokat természetesen a nádasok közelében érdemes keresnünk. Ha a kerted vége távol esik a természetes táplálékuktól ill tartózkodási, közlekedési utvonaltól, távcsali legyen a talpán, ami odacsalja a fogni kívánt halakat. Ráadásul az említett vastag iszap is probléma lehet. Leginkább a növényi részek rothadása ill. különböző káros mikróbák toxinokat termelve, ill. mérgező gázfejlődés oxigénszegény vizet eredményeznek. Ha én hal lennék nem mennék oda.
A megoldás egyébként az iszap természetes úton valo eltávolítására.
Erre alkalmas az u.n. bokashi zsákok kihelyezése a horgászandó területre. Ez egy olyan mikróba keverék, amely fotoszintetizáló baktériumokat, tejsavbaktériumokat, actinomycetes, fermentáló gombákat tartalmaz, optimális arányban. A kiszorítás elvén alapul, s képesek megfordítani a káros folyamatokat ( nagyon leegyszerűsítve). Néhány 10ezer ft-ból kijön. Az említett jó büdös kukorica beszórása fokozhatta a problémát. A tejsavas kukorica készítése nem olyan egyszerű tapasztalat, ill. szakértelem nélkül. Ha "túlbillen" a folyamat előfordulhat, hogy többet ártunk, mint használunk.
Én a helyedben semmi képpen nem raktam volna le bólyát.(tudom, rossz aki roszra gondol)
Az említett erjesztett, jó büdös kukoricával szerintem mások is mellé nyúlnak. Akkor már inkább "csak" főtt szemesek. Általában a koncentrált etetés fontos. viszont egy sávban érdemes lenne 20-40 m-es sávot megetetni, hátha sikerül oda terelni az arra haladó rajokat a koncentrált etetéshez. egy speciális kanállal érdemes lenne néha lenyúlni az iszapba, megvizsgálni, hogy elfogy-e az etetés. A halmozgás szerint kishalat, ill. ragadozókat jól lehetne fogni. Látatlanban, ettől konkrétabbat felelőtlenség lenne hozzá tenni.

Más....
Sajnos a legtöbb kifogást a termékeinkkel kapcsolatban az, hogy itt és itt, miért nem lehet kapni. Ez bizony nem a marketing tevékenységünket dícséri. Pedig minden fortélyát ismerem. Csak hát a gyártás és fejlesztés is és a marketing tevékenység( kereskedés) is mint tudjuk, nagyon bizalmas terület. A megfelelő partnerek megtalálásában még nem volt szerencsém. Pedig szívesen leadnám a válamról a kereskedést.
Ha szakmabeli vagy, ismerheted, hogy a beszerzési szokásokat nehéz megváltoztatni, tehát nem rendeli meg a kereskedő az interneten, egy-két kivételtől eltekintve. Terméket és kedvezményeket tudunk adni, de észt nem. (nekem se sok van) Persze cserébe én is elvárok valamit.
De ettől többet nem bír el a nyilvánosság.
üdv.: Bukta Győző
buktagyozo(kukac)bukimix.hu
Érdekelne a tapasztalatod, ill. tanácsod.
HozzászólásElküldve:
2008. Október 11. Szombat, 12:51
Top of PageFelhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vaslovas
Csali
Csali

Kedves Győző !

Köszönöm a kimerítő válaszokat, megfontolandó..

- sávos és terelős etetést már az egyik barátom javasolta, kipróbálom:-)
- a Bokashi zsákról annyi, hogy a NET-en már utána néztem, felveszem a kapcsolatot velük, hogy milyen megoldást tudnak részemre kitalálni..

Bár az elmúlt időben a horgászásaim során azok a "Q..." pontyok csak a Bukimix pelletre haraptak..se kukorica, se szendvics, se csontis, vagy gilisztás....csak a pellet, abból is a gyümölcsös mix egyikére...de sajna nem tudom milyen ízesítésű. Az egyik a mély piros (talán bordó), a másik okker sárga színűMosoly))
De sebaj, az a lényeg, hogy görbül !!!
Lehet azért, mert keverek egy kis mennyiséget az etető anyaghoz is??
Talán megismerték??
Apropopó...szoktatni, tanítani kell a halakat a pellethez, vagy a bojlihoz, vagy azok maguktól döntenek, hogy eszik, vagy nem?

Más...:
(azt majd püben)

További szép napot mindenkinek és sikeres termékforgalmazást!
HozzászólásElküldve:
2008. Október 14. Kedd, 11:00
Top of PageFelhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
BukiMIX
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Kedves Vaslovas !
Attól, hogy azok a "Q..." pontyok csak a Buki pelletre harapnak, nekem már nem is annyira fáj, ha nem kell nekik a kukorica, különböző szendvicsek, giliszta, vagy a csonti.
Örülök, hogy végre görbül. Sokan tesznek az etetőanyagba az édes-gyümölcsös pelletmixünkből, s tőlük is tudom, (itt a fórumon is beszámoltak róla), hogy elsősorban azt tapasztalták, hogy darabosabb halakat fognak általa.
Tegnap jutottam két friss információhoz. Az egyik hír az, hogy a hétvégén Gödöllő melletti horgásztavon megrendezett horgászversenyen az egyik ismerősöm is indult és második lett az egyébként roppant halszegény versenyen. Elmondása szerint szektorában csak ő fogott halat.
Az etetőanyagot úgy állította össze, hogy epres pellet áztatott be és szúnyogos etetőanyagot tett még hozzá.
Dunaújváros mellől is kaptam telefonhívást. Az úr azért hívott, hogy közölje velem, hogy már a nyolcadik pontyot fogja az epres mega pellettel, mással hiába próbálkozik. Az akasztói tavon horgászott éppen.
Tehát úgy néz ki, hogy mostanság az epres pelletekkel érdemes próbálkozni elsősorban.
Szerintem nem kell a pellethez, bojlihoz szoktatni a halakat. Elsősorban a helyhez akarjuk szoktatni, de nem mindeggy, hogy mivel. Igen, ösztönösen érzik a különbséget az etetések között. Ugyanis ha "jól érzi magát" a hal attól a kajától amit ott elfogyasztott, kősőbb is szeretné elfogyasztani és megjegyzi a helyet. Ha viszont az etetőanyag élettani hatása nem nyerte meg, azt is megjegyzi, s nagy ívben elkerüli azt a helyet. E tekintetben a T A R T Ó S Í T Ó szerek okozhatnak ilyen gondot, de nem folytatom a gondolatmenetet, mert ezek megtalálhatók a portálunk D O K U M E N T U M O K M E N Ü P O N Tjára kattintva, a bojlizásról a pelletekről és az aromákról szóló írások választ adnak ezekre a kérdésekre. A gondok általában ott kezdődnek, amikor a kereskedelmi szempontokat is figyelembe kell venni.
Sokkal nagyobb dilemma, hogy mennyit etessünk amihez ismerni kellene a horgászvíz egyéb fehérhal álományát.
Görbüljön: B.Gy.
HozzászólásElküldve:
2008. Október 16. Csütörtök, 9:37
humer
Kishal
Kishal

Hozzászólás témája: tapasztalat Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sajnálatos módon csak most jött össze megint, hogy írhassak, mert volt ám minden,géphiba, szolgáltató váltás és egyéb probléma is melyek miatt most tudok megint megjelenni.

A fentiek miatt, még tavalyi fényképek és leírások szerepelnek majd, mivel ebben az évben még nem nagyon lehetett horgászni.

Most a különböző Buki horogcsalik rögzítéséről és az etető pelletek esetleges újabb felhasználási módjáról írnék.

A csalik rögzítését az Emődi horgásztavon kíséreltük meg egy baráti horgászat során, mely jó hangulatban telt el és Zsolti barátom még ízvilágában is tesztelte a gyümölcsös etető pelletet vés elmondása szerint érdekes édes íze volt.

Ő volt az aki a pontyozó ufó horgon való rögzítésének egyik ötletét adta, mely végül is több okból is jó volt főleg az emődi vízen. Sajnos a víz törpeharcsával bőven ellátott ezért mindenféle praktikát ki kell találni a törpék ellen.
Az egyik ilyen praktika a törpék elleni háló használata, melybe becsomagolva az ufot, egyszerűbbé vált a horgon való rögzítése, és megoldódott számomra az a probléma is, mely a bedobásoknál szokott jelentkezni - ha szilikon karikát használok-, vagyis nem repült le a horogról a csali. A csomagolást követően a felesleges részeket egy öngyújtóval leégetve lehet a horogra tűzni a csalit.
Az ázáskor pedig a háló szemei között az ufó vagy a pellet (mert ennek rögzítésére is jó) ki tud türemkedni úgymond be tudja nőni a hálót.

http://www.bukimix.hu/frmpic/1231086077.jpg

A másik ilyen módszert a fúrt mega pelletnél vetettem be, mégpedig úgy hogy egy stonfó „pálcikára először egy gumikukoricát, vagy ha nagyon meg akarjuk lebegtetni egy lebegő szivacsdarabkát húzunk fel fűzőtűvel és utána a pellet furatán keresztülvezetve húzzuk a horogra.

http://www.bukimix.hu/frmpic/1231086134.jpg

Ezen a horgászaton kísérletem meg még egy dolgot, mégpedig az etető pellet felhasználását az általam nagyon nagyra tartott liquid attractorral együtt. Számításaim szerint az etetőkosárba szerettem volna belegyúrni a liquid attractor segítségével a pelletet.
Ennek érdekében egy marék pelletet bőven meglocsoltam az anyaggal és vártam. Kb két és fél órát és még ekkor sem volt igazán gyúrható állapotban az anyag. A pelletnek éppen hogy csak a felszíne ázalgott fel a többi része kő kemény volt. Amit azonban észrevettem az az, hogy rendkívüli illatok szálltak fel a vödörből és egy kicsit sem volt csökkenő hatása az idő múlásával. A keveréket megpróbáltam az etetőkosárba gyúrni, de dobásnál a fele kipergett.
Azonban én ezt a pellet áztatást liquidba nagyon jónak tartom, mivel határozott illattal és így jelentős csalogató hatással bír a keverék, ezért a megoldást abban találtam meg, hogy ezt a keveréket PVA hálóba tettem és a horog öblére akasztva dobtam be. Lehetséges, hogy a PVA zacskó jobb lett volna mivel abból a liquid egy grammja sem tud eltávozni idő előtt, azonban az nem volt nálunk, így nem tudtuk kipróbálni.

http://www.bukimix.hu/frmpic/1231086180.jpg

http://www.bukimix.hu/frmpic/1231086212.jpg

http://www.bukimix.hu/frmpic/1231086333.jpg

http://www.bukimix.hu/frmpic/1231086255.jpg

http://www.bukimix.hu/frmpic/1231086291.jpg

humer
bocsi de a képek telefonnal
készültek
2009. Január 4. Vasárnap, 17:27
BukiMIX
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Szia humer !
Örülök, hogy ismét tudtál egy kis időt szakítani, hogy közzé tedd tapasztalataidat. Érdeklődve várjuk az idei tapasztalatokat is, melyhez kívánok az új évre sok szabadidőt, szerencsét, és egészséget.
B.Gy.
HozzászólásElküldve:
2009. Január 5. Hétfő, 20:49
tuttti57
Kishal
Kishal

Hozzászólás témája: Re: Etetőanyagokról vélemények, tapasztalatok. Hozzászólás az előzmény idézésével

Kasa írta:
tanarur írta:
Pár éve ismerem és használom a BukiMix etetőanyagok és csalianyagok néhány fajtáját. Az elmúlt év óta barátaim és tanítványaim is csatlakoztak ezeknek a termékeknek a használatához. Ezek közül az idén tavasszal a hidegvizes-pontyos és a szúnyoglárvás etetőanyag aratott nagy sikert. A gyerekek körében elsősorban a dévérspeciál hozott sikereket.
Kérem a fórum olvasóit cseréljünk tapasztalatokat ezen etető és csalianyagok használatáról és javaslom, ha tehetik teszteljük a többi terméket is.
Sporttársi üdvözlettel: tanarur

Szervusz!

A hideg vizi dévér szinte minden vízre jó, időjárástól függetlenül. A másik nagyágyú, a folyóvizi speciál. Igen jól tapad, az illata is remek, eddig mindenféle hal kedvelte.
Na jó, hozzáteszem, ősszel az igazi.

Heló .
Tud valaki, Jászberény környékén olyan horgászboltot ahol Buki csalit árulnak ? Mindig bajba vagyok ,az országot járva elsősorban a lebegő csontit vadászom .Ahol van 15-20 doboz mindig mindet megveszem .De általában csak 2 -3 dobozt adnak mert több ritkán van náluk.Pedig el is áll ,nem romlik.Azóta evvel pecázok mióta (szerintem ) a 2008 évi féderkupát is megnyerték vele, Maconkán.Ha valaki tud segíteni .Kösz előre is .
KB.
HozzászólásElküldve:
2009. Március 14. Szombat, 16:05
tuttti57
Kishal
Kishal

muzo írta:

Tragyuszkó írta:
A vegyes pelletről még egy gondolat. Utólag "esett le", hogy a jászkeszegek gyomortartalma azért volt narancssárga, mert ők is szelektálták a vegyes pelletet és kizárólag a narancsos ízlett nekik ! Az, hogy az íze vagy a színe tetszett nekik nem tudom de bizonyos, hogy ha ezután célzottan jászra fogok horgászni akkor nem a vegyes pelletet hanem a narancsost fogom bekeverni.

Üdv : Tragyuszkó

Szia!

Vigyázz, a jászkeszegek nagyon ravasz jószágok! Szerintem valójában a sárga és a piros pelleteket ették, ami a gyomrukban összekeveredve azt a látszatot keltette, mintha a narancssárga lenne a tuti Nagyon boldog

Ha kérhetnélek pontosabban milyen pellettel is horgásztál ? És avval is etettél ?
Üdv: KB
HozzászólásElküldve:
2009. Március 14. Szombat, 16:10
tuttti57
Kishal
Kishal

Hozzászólás témája: A Buki Csalik. Hozzászólás az előzmény idézésével

Horgászataim során a vízparton ,horgászokkal beszélgetve , egyre többször terelődött a szó, a Buki-Mix termékekre .Elmondásaikból azt tudtam meg ,
hogy az etető anyagok ,és horog csalik tekintetében ez a cég az ,aki ma magyar országon a legszélesebb termék kínálattal rendelkezik .Termékei keresettek ,és igen fogósak .Na de nekem ,ugyan mondhatják ,még ki nem próbálom ,addig fenntartásokkal fogadom a dicséreteket ,nem csak a halcsalikkal,bármivel kapcsolatosan is .Ki kell ezt próbálni ! És be is néztem néhány, jónak tartott horgász üzletbe ,venni ezt-azt.Az igen gyenge választék mellett ,egy két íznél többet ,nem találtam a polcokon.Kitartó kutatásaim során mellém szegődött a szerencse .Találtam egy jó kis horgászboltot .És ha már ott voltam ,vettem ,egy kis,ezt-azt , úgy két hónapra valót.Horog pelleteket :- tigris mogyoróst,szúnyog lárvást,
narancsost,édes kukoricást, kagylósat, banánost, frankfurti kolbászost,
halas banánost, fokhagymást, mézeset, scopexet, octopust, epreset.
Hideg vízi etető anyagokat :-12 kg fokhagymás etető pelletet, 12 kg mézeset etető pelletet, 24 kg hideg vízi sötét pontyozót, 12 kg sztár match etető anyagot ,24 kg szúnyog lárvás piros pontyozó etető anyagot,24 kg ponty speciált.5 flakon banános,5 flakon honey,és 5 flakon scopex Buki aromát.Vettem volna még néhány tervezett dolgot ,lebegő horogpelleteket ,lebegő ufót, lebegő csontit,de sajnos az eladó sajnálkozva közölte:- ez mind elfogyott.Így hát meg kellett elégednem ennyivel.
A halcsali próbája a horgászat ,a próba! Szúnyoglárvás piros pontyozóval kezdtem. Rosszul adagoltam hozzá a vizet. Kevés lett.DE ennek is lett eredménye! Busa 3,5 kg -os !Kísérletképpen , össze kevertem , a vödrös , előre áztatott kagylós pelletet ,a piros pontyozó etető anyaggal.
És hogy még fogósabb legyen ,Buki mézes aromával ízesítettem.
A végére össze is állt,az etető anyag keverékem.
Na de mit tegyek a horogra ?Nagy a gond,nehéz a választás.
A szúnyogos pellet, talán jó lesz?
A kis mohó! A Buki pellet kellett neki !
A puding próbája ,az evés ! Az eredmény most sem maradt el .A horgászat végén ,Endre barátommal volt minek örülnünk.Ponty,kárász,minden jött szépen .
HozzászólásElküldve:
2009. Április 25. Szombat, 20:21
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Időzóna: (GMT +1 óra)
Új téma nyitása Hozzászólás a témához
Tartalomjegyzék » Bukimix tesztelés... Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3  Következő 

Ugrás:  
Informations
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

:: Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group. Edited by MASoftNet ::

A termék- és cégelnevezések tulajdonosaik védjegyoltalom alá esnek. A hozzászólások szerzõik tulajdonai, minden más tartalom: © 2006-2011. BukiMIX Team
Created By MASoftNet 2006-2011.
Kapcsolat